• Dátum: 23.10.2020
  • Tip: Ano
  • Kurz: 2.11

Tu sa nebudem dlho rozpisovať....túto stávku som skúsil aj minule a vyskúšam si ju aj teraz...Sassuolo sa prejavuje veľmi útočnou hrou s veľa streleckými pokusmi a tlačia sa dopredu aj keď majú určitý náskok
Čo nám nahráva je to, že sú schopní inkasovať aj od slabších súperov čiže vždy je tam motivácia v prvom či druhom polčase streliť tam nejaký ten gól...
Tento tip by vyšiel zo štyroch ligových zápasov hneď tri krát a to v posledných troch zápasoch s Bolognou, Speziou a Crotone, úplne v tom prvom zápase remízovali s Cagliari 1:1, v prvom polčase gol nedali, ale mali obrovskú smolu v zakončení (10 striel na bránku v zápase)... Zatial Sassuolo nastreľalo neuveriteľných 13 golov v 4och zápasoch
Ich súperom bude Turín ktorý zatiaľ nevyhral, no Sassuolo určite potrápi, čo nám však hrá do kariet je že dostali už 8 golov v troch zápasoch a myslím si že ofenzívne Sassuolo sa bude proti nim vedieť presadiť, kľudne aj v oboch polčasoch. Vzhľadom na útočnú a nátlakovú hru Sassuola a prijateľného súpera si tento kurz rád zahrám:)