Zoznam stávkových spoločností

DOXXbet


DOXXbet stavkova spolocnost

Stávková spoločnosť DOXXbet je na trhu od roku 1990. Od roku 2013 je plne licencovaná stávková spoločnosť regulovaná zákonmi SR, čo v praxi znamená naozaj bezpečné tipovanie pre klientov. V DOOXbete si môžete vybrať z viac než 25 športov, čo tvorí viac ako 100 športových líg. Široká ponuka Vás čaká pri tipovaní live zápasov ako aj tipovanie cez mobil.
Tipovať je možné aj cez stávkový terminál SPORTBOX. Je to jedinečný stávkový terminál, na ktorom si môžete podať klasický tiket ako aj live stávku. SPORTBOX sa možnosťami LIVE stávok vyrovná plnohodnotnému stávkovaniu, ktoré poskytujú stávkové kancelárie na internete. Navyše, interaktívny stávkový terminál spoločnosti DOXXbet prináša najširšie možnosti LIVE stávok na slovenskom trhu. DOXXbet-NBA-zacina-20e

Ak by ste mali záujem o prevádzkovanie SPORTBOXU od DOXXbetu vo svojej prevádzke kontaktujte p.

FortunaZakladajúca spoločnosť FORTUNA sázková kancelář a.s., vznikla už v roku 1990 v Prahe a stala sa jednou z prvých porevolučných akciových spoločností vo vtedajšom Československu vôbec. Jej zakladateľmi boli štyri súkromné osoby na čele s Michalom Horáčkom. Ešte v tom istom roku bola otvorená prvá pobočka stávkovej kancelárie. O rok neskôr vznikla na Slovensku sesterská spoločnosť Terno. Založila ju česká FORTUNA sázková kancelář a.s., spoločne s Richardom Müllerom a Igorom Noskom. V roku 2005 sa novým vlastníkom oboch spoločností stala investičná skupina Penta, ktorá spoločnosti odkúpila od ich vtedajších vlastníkov. Po jej vstupe sa Fortuna zamerala na zjednotenie značky, modernizáciu prevádzky a na expanziu na nové trhy. Ešte v tom istom roku pripojila poľskú stávkovú kanceláriu Profesional, ktorá vnikla v roku 1995.

Doménou spoločnosti vždy boli a sú športové kurzové stávky. Väčšina stávok sa vzťahuje k futbalu, ľadovému hokeju, tenisu, volejbalu a basketbalu. Zákazníci Fortuna Group uprednostňujú stávkovanie na tímy, ktoré poznajú, a tiež na najvyššie súťaže a významné športové podujatia. Fortuna používa distribučné kanály na tipovanie svoje pobočky, online tipovanie a mobilnú aplikáciu pre smartfóny.

TipsportStávková spoločnosť Tipsport má na slovenskom trhu pomerne dlhé zastúpenie. Prvú pobočku otvorila v roku 1994, keď svoju činnosť stávkovej kancelárie vykonávala pod iným názvom. Túto spoločnosť odkúpila česká spoločnosť Tipsport, ktorá sa radí medzi najväčšie vo východnej a strednej Európe.

Spoločnosť sa môže popýšiť aj niektorými prvenstvami zaradenými do ponuky svojich služieb. Ako prvá stávková kancelária na Slovensku umožňovala tipujúcim tipovanie tzv. dvojtipov, ktoré pri výsledku výhra alebo remíza domáceho poskytli tipujúcemu výhru pri tipe „neprehra domáceho 10“. Taktiež ako prvá ponúkla vo svojej pobočkovej sieti možnosť tipovať na dostihy koní a chrtov.

V marci 2009 spustila spoločnosť pre svojich zákazníkov bonusový systém Tipkonto, ktorý pre pravidelných zákazníkov prináša množstvo výhod. Ďalším krokom v roku 2009 bolo spustenie internetového tipovania.

Synot tip


Spoločnosť SYNOT TIP sa zaoberá kurzovým stávkam na slovensku od roku 2011. V Českej republike má takmer desaťročné skúsenosti s kurzovým stávkovaním. Vo svojej kurzovej ponuke sa zameriava predovšetkým na športové stretnutia a spoločenské udalosti.

Cieľom spoločnosti SYNOT TIP v oblasti kurzových stávok je poskytovať vysoko kvalitné produkty a služby, ktorými sa nemôže pochváliť žiadna iná stávková spoločnosť. Pre technické inovácie a hráčsky komfort je preto SYNOT TIP stále najvyhľadávanejšou stávkovou spoločnosťou.

Hlavnou doménou sú jedinečné samoobslužné on-line terminály, ktoré prinášajú stávkujúcemu mnoho neprehliadnuteľných výhod. Terminál maximálne sprístupňuje stávkovanie tým, že je možné ho nainštalovať takmer kdekoľvek. Naše terminály môžete nájsť nielen vo veľkých mestách, ale taktiež v malých obciach, reštauráciách, baroch, čerpacích staniciach a pod. Pre možnú spoluprácu môžete kontaktovať aj nás na tel. čísle 0905766640.

VictoryTip


TiketChat