• Tip: Djere
  • Kurz: 1.33

ATP Parma-antuka, Tenis muži - dvojhra

Jung Jason - Djere Laslo 2

V rámci turnaja ATP Parma si zahrám určite na Djereho. Ten je na antuke určite viac doma ako Jung. Djere na antuke má celkovo bilanciu 239/110. Tento rok celkovo 17/13 ale na antuke 15/8. Po pauze si zahral aj v USA ale bral dve prehry a odišiel na turnaj do Kitzbühelu kde sa cez kvalifikáciu dostal až do semifinále a to porazil Galovica, Seppiho, Ramos-Vinolasa, Sinnera a dokonca aj Scwartzmana, prehral potom 6:7 v treťom sete s Hanfmannom. Na French Open končil v prvom kole ale narazil tam na K.Andersona. Ja myslím že dnes súper viac ako dobrý a Djere začne opäť vyhrávať.

Jung je hlavne hardár a povrch je tu jasne proti nemu. Za celú kariéru má antuku 31/24 a pre porovnanie hardd až 280/177. Tento rok má bilanciu 13/12 a antuku 2/3. Po pauze sa mu veľmi nedarí na US Open hral s F.Coriom s ktorým viedol 2:0 na sety ale zápas nakoniec skrečoval v piatom sete. Nasledoval Aix en Provence challenger, kde v prvom kole prehral s P.Sousom. Na French Open zase vyhral v kvalifikácii s Watanukim a veteránom Robredom a dokonca v jej finále prehral s Vukičom. Dostal šancu aj ako Lucky Loser ale prvé kolo v troch setoch prehral s F.Coriom. Ja myslím že dnes to na antuke bude opäť stopka v prvom kole.

Veľmi rada si v tomto zápase pridám na môj tiket výhru Djereho.