Česko - Slovensko

  • Dátum: 19.11.2018
  • Tip: obaja dajú gól 1
  • Kurz: 1.83

Súboj o 2. miesto skupiny v Lige národov bude veľmi dôležitý. Ide najmä o udržanie sa v 2. divízii a v Prahe tak rozhodne je o čo hrať. Český tím sa príchodom trénera Jaroslava Šilhavého výrazne zlepšil. Pomohla mu najmä výhra na Slovensku (2:1), aj keď nasledovala nešťastná prehra na Ukrajine (0:1). V piatok si v prípravnom súboji zahral v Poľsku a možno trochu nečakane priviezol cenné víťazstvo 1:0. Domáci sú v miernej výhode, veď im stačí na záchranu aj remíza.
Slovenskí reprezentanti osladili premiéru nového trénera Hapala parádnym víťazstvom nad Ukrajinou (4:1). Skvelé to bolo najmä v ofenzíve. Nebolo však všetko dokonalé, pretože v druhom dejstve mala Ukrajina kopu príležitostí a len vďaka Dúbravkovi a aj šťastiu bol výsledok taký jednoznačný. V poslednom súboji skupiny v Lige národov budú k dispozícii aj v poslednom zápase zranený Kucka, či Lobotka. Ostatní hráči sú v poriadku a pripravení urobiť pre víťazstvo maximum.
Vo vzájomných zápasoch sa naposledy v nejakej kvalifikácii stretli v roku 2009, kedy Slovensko vyhralo vonku 2:1 a doma uhralo remízu 2:2. Odvtedy sa stretli v dvoch prípravných dueloch. V oboch vyhrali domáce tímy. Česko pred šiestimi rokmi 3:0 a Slovensko na jar 2015 1:0. Pred mesiacom sa v Lige národov tešilo Česko v Trnave po víťazstve 2:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na to, že oba tímy dajú gól.

TiketChat