• Dátum: 25.06.2020
  • Tip: Juventus a Juventus
  • Kurz: 1.48

Zdravím všetkých tipérov stávkovej komunity Tipsport.

Dnes som si na jednu z mojich analýz vybral zápas Talianskej Sérií A medzi lídrom tabuľky Juventusom Turín a nováčikom Lecce. Domáci už majú za sebou 3 súťažné zápasy, preto sú určite na tom kondične lepšie ako hosťujúci tým, ktorý hral zatial iba jeden, ktorý prehral na domácej pôde 1:4 s AC Miláno. Ak je mužstvo na zostupujúcej priečke a prehrá doma vysoko 1:4, tak sú len 2 možnosti. Buď sú na tom kondične veľmi zle, alebo sa už zmierili stým, že na další rok Sériu A hrať nebudú. Naopak Juventus Turín po zakopnutí Lazia Rím má ešte väčšiu chuť a bude chcieť rozhodnúť už prvý polčas. Naposledy s Bolognou to už vyzeralo podstatne lepšie. Lepšie rozostavenie, čerstvé krídlo F.Bernardesci. Lecce bude betónovať už od úvodu a myslím si, že prvých 45 minút ten tlak nezvládnu a inkasujú už v prvom polčase a Juventus to poľahky dohrá dokonca a vezme si povinné 3 body. Nech sa zelená... Good Luck