• Dátum: 22.06.2020
  • Tip: Napoli
  • Kurz: 1.33

Zdravíčko tipéri, vítam vás pri mojej ďalšej analýze.

V tejto analýze si rozoberieme zápas 28.kola Serie A medzi Neapolom a Spalom, ktorý sa odohrá 28.06.2020 o 19:30 na štadióne San Paolo a samozrejme bez účasti divákov.

Neapol sa nachádza na 6.priečke a na 4.miesto zaručujúce Ligu Majstrov stráca 12 bodov, čo s najväčšou pravdepodobnosťou nedoženie. 6. priečka je určite pre Neapol veľkým sklamaním. Po vynútenej prestávke, ktorú spôsobila korona odohral Neapol 2 zápasy v COPPA ITALIA, keď najrpv v semifináleremizoval doma 1-1 s Interom a vzhľadom na to, že vonku zvíťazil 1-0(ešte pred prestávkou) tak postúpil do finále a následne vo finále zvíťazil po penaltovom rozstrele 1-0 nad Juventusom. Ešte pred zápasom so Spalom odohrá Neapol zápas vo Verone.
Doma má v tejto sezóne skóre: 5 výhry, 2 remízy a 6 prehry.

Spal sa nachádza na zostupovej 19. priečke so 7 bodovou stratou nad 17. FC Janov, čo určite nie je dobré umiestnenie a podľa všetkého Spal vypadne. Po vynútenej prestávke, ktorú spôsobila korona čaká na Spal ešte pred zápasom s Neapolom domáci zápas s Cagliari.
Vonku to má Spal v tejto sezóne takto: 3 výhry, 1 remíza a 10 prehry.

Prvý vzájomný zápas sa skončil nerozhodne 1-1.

Verím, že Neapol, ktorý je povzbudený víťazstvom v pohári doma nezaváha a 3 body ostanú doma.