• Dátum: 22.06.2020
  • Tip: Neprohra Portimonense
  • Kurz: 1.32

Portugalská liga je už tiež v plnom prúde a hoci bez divákov, hrá sa naplno. Portimonense bude musieť zabrať, je na predposlednej priečke tabuľky so ziskom 21 bodov a skóre 20:37. Na záchranu potrebuje stiahnuť 7-bodovú stratu, čo nebude ľahké. A Maritimo je jedným z tímov, ktoré by teoreticky Portimonense mohlo dostať pod seba, keďže aktuálne je na pätnástom mieste so skóre 25:35 a 28 bodmi. Po reštarte ale Portimonense ešte neprehralo. Vyhralo doma s Gil Vicente 1:0, potom hostilo Benficu a zdanlivo stratený zápas doviedlo na zisk bodu, keď po polčase 0:2 skončil duel 2:2. V druhom polčase domáci veľkého favorita riadne zvierali v kliešťach. V treťom súboji prišla remíza 1:1 v Santa Clare. Maritimo po reštarte remizovalo so Setubalom 1:1, prehralo v Porte 0:1 a porazilo Gil Vicente 2:1. Na jeseň skončil vzájomný zápas na pôde Maritima 1:1 a takto pred rokom vyhralo Portimonense doma 3:2. Zdá sa, že domáci tím je dobre pripravený na boj o záchranu a prehrať by dnes doma nemal.