San Sebastian - FC Sevilla

• Dátum: 04.11.2018
  • Tip: 2
  • Kurz: 2.46

Hosťujúci tím je favorit na zisk všetkých troch bodov. Po desiatich kolách patrí futbalistom FC Sevilla tretia priečka, len s dvojbodovým mankom na vedúcu Barcelonu. Naopak, San Sebastian sa nachádza v spodnej polovici tabuľky La Ligy. Z 30 možných bodov získal doteraz iba dvanásť. Vo štvrtok nastúpili oba tímy v španielskom Kráľovskom pohári a lepší výsledok dosiahli hráči Realu Sociedad. Vďaka gólu Juanmiho v predposlednej minúte remizovali na pôde Celty Vigo (Stanislav Lobotka hral do 73. minúty) 1:1, vďaka čomu sú v dobrej pozícii pred decembrovou domácou odvetou. Naopak, Sevillčania nedokázali streliť gól na pôde druholigového Villanovense, aj bezgólovú remízu by však mali o mesiac pretaviť do postupu. Oba tímy šetrili viacero hráčov na ligové meranie síl. Domáci však budú mať početnejšiu maródku, chýbať by im mali Sangalli, Zaldua, Concha, Merino aj Merquelanz. Hostia budú avizovane len bez Gonalonsa a aj to ich stavia do výhodnejšej pozície. Očakávam slušnú gólovú nádielku.