Slovan - Vladivostok

• Dátum: 16.10.2018
  • Tip: pg +4.5
  • Kurz: 1.79

Slovanisti sa konečne vzchopili a po piatich prehrách za sebou majú momentálne na svojom konte tri víťazstvá. Vyhrali v Novosibirsku (2:1p) a úplne nečakane uspeli aj na ľade vysoko favorizovaného Omsku (3:2p). Do tretice uspeli aj na domácom štadióne, kde si poradili s Kunlunom (4:3p) a opäť to bolo až po úspešnom predĺžení. V poslednom zápase trikrát viedli, ale nedokázali súperovi odskočiť a 16 sekúnd pred koncom inkasovali tretie vyrovnanie. Tretíkrát za sebou však zvládli hru v predĺžení a opäť bodovali naplno.

Vladivostok patrí medzi najslabších. Na svojom konte má iba 9 bodov a iba trikrát sa tešil z víťazstva. Všetky sa mu podarili vonku, keď vyhral hneď na úvod v Soči (5:4p), a v Chabarovsku (2:0) aj Nižnekamsku (2:1p). Momentálne už 7-krát za sebou prehrali a v týchto súbojoch získali jediný bod, paradoxne s najsilnejším súperom v Moskve s CSKA (1:2p). Naposledy prehrali v Rige (0:2) a v posledných štyroch dueloch strelili iba 5 gólov.

Vo vzájomných zápasoch sa dve sezóny za sebou tešili iba domáce tímy. V tohtoročnej príprave Slovan prehral doma 2:3 po nájazdoch, ale v zápase KHL už dokázal zvíťaziť dokonca vonku 5:4. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 4,5.