• Dátum: 20.02.2020
  • Tip: Remíza
  • Kurz: 1.84

Ahojte tipéri,

dnes sa pozrieme na anglickú ligu, zápas v ktorom proti sebe nastúpia dva anglické veľko kluby a to Chelsea proti Tottenham.

Na strane domácich nezasiahne do hry Kante a van Ginkel. Hostia na oplátku nemôžu počítať so službami až 4 hráčov: Foyth, Kane, Sissoko a Son.

V takomto zápase môže vyhrať každý, no na druhej strane nemusíme vidieť ani gól. Naposledy keď sa hralo na Stamford Bridge vyhrali domáci 2:0, avšak góly padali až v druhom polčase.

Ako poznáme Mourinha a jeho štýl hry. Trúfam si povedať, že sa nebude hnať za vstrelením gólu, skôr sa bude snažiť využívať protiútoky. Čomu napovedá aj súčasná maródka Tottenhamu.

Skôr to bude Chelsea, čo sa bude snažiť tvoriť hru, avšak Lampard veľmi dobre vie, že proti Mourinhovi sa to nevypláca.

Nakoľko je to derby a nikto nechce prehrať z toho dôvodu sa mi remíza na 1.polčas/zápas javí ako zaujímavý variant.