• Dátum: 20.02.2020
  • Tip: Košice -1.5
  • Kurz: 1.36

Čaute, vítam vás pri mojej ďalšej analýze v ktorej sa pozrieme na zápas slovenskej tipsport ligy kde na domácom ľade Košice privítajú Nové Zámky. V tomto zápase volím stávku na výhru domácich minimálne o 2 góly. Košice sa nachádzajú na 3 mieste tabuľky a z posledných 5 zápasov vyhrali 4. Nové Zámky sa nachádzajú na 10.mieste tabuľky. Z posledných 5 zápasov jeden vyhrali v riadnom hracom čase, 2 zápasy vyhrali po predĺžení a 2 prehrali. V poslednom zápase sa im podarilo zdolať Poprad po predĺžení, no nebol to Poprad aký poznáme. Popradu chýbalo 11 hráčov kvôli chorobe. Košice sú však v dobrej forme. Darí sa im hlavne na domácom ľade kde naposledy porazili Budapešť 5:1. Podobný priebeh očakávam aj v tomto zápase a verím v jednoznačnú výhru Košíc.