• Dátum: 15.02.2020
  • Tip: Méně než 0.5
  • Kurz: 3.04

Southampton hostí Burnely a ja v tomto zápase verím, že v 1.polčase gól nepadne.

Southaptom po zlom štarte sa konečne rozbehol a aktuálne je na 13.priečke za 31 bodov. Posledný zápas odohrali presne pred 10 dňami, keď gólom v závere vypadli proti Tottenhamu z FA Cupu. Medzitýmto dvojzápasom prehrali na pode Liverpoolu 4:0. Z celkového skóre 31-46 to majú v 1.polčase 14-19 (doma 6-15).

Burnley majú svoju štandartnú sezónu v strede tabuľky a pri rovnakom počte bodov ako ich dnešný súper (31) majú o dve miesta lepšiu pozíciu (11). Oddychovali ale ešte o tri viacej, naposledy remízovali 0:0 s Arsenalom aj keď paradoxne si výhru zaslúžili viacej. S celkové skóre 28:38 to majú v 1.polčase 8:21 (vonku 4:11).

Posledných 7 zápasov prinieslo vždy bezgólovú remízu! Aj keď išlo po vačšinou o vyrovnáné zápasy, aj pri výsledkoch ako 3:0 či 3:1 do polčasu gól nepadol.

Pre mňa aj na základe vzájomnej histórie a dlhšej príprave pre oba tímy, kurz na bez gólový polčas má hodnotu a tak si ho rád zahrám. 5/10