Pellegrini pokrstil knihu čistou vodou, nie je prehľadom neúspechov
8.7.2023 (SITA.sk) - Peter Pellegrini (Hlas-SD) mal v piatok 7. júla krst svojej novej knihy Slovensko vlastnou cestou. Kniha pojednáva o jeho vízii Slovenska a súčasne je kampaňou na post predsedu vlády SR.

Knihu pokrstili mladí členovia Hlasu, symbolicky čistou vodou. Strana Hlas-SD o tom informovala v tlačovej správe s tým, že ku knihe spustili aj webovú stránku www.slovenskovlastnoucestou.sk a vznikla aj audio verzia.

Pellegriniho vízia Slovenska


Cieľom je oboznámiť verejnosť s Pellegriniho víziou Slovenska, s ním samotným, ako aj s jeho názormi na súčasnú politickú situáciu. Pellegrini bude knihu rozdávať osobne cez leto v rámci roadshow Pelletonu 3, keď obíde spoločne s tímom Slovensko, bude sa rozprávať s ľuďmi a zisťovať, čo ich trápi.

„Je to kniha o mne a mojej vízii Slovenska. Aj keď som v politike už dlhší čas, chcem ľudom viac priblížiť, kto som, ako rozmýšľam a čo chcem dosiahnuť,“ povedal predseda Hlaus-SD a vyhlásil, že na Slovensku je začaté všetko, no dokončené nie je nič.

Kniha nie je prehľadom neúspechov


„Za tridsať rokov zvrchovanosti sme sa niekde stratili. Na našej spoločnej ceste ostali haldy hlušiny po takých i onakých vládach, ktoré tisíc vecí začali, no žiadnu nedokončili,“ dodal Pellegrini, ktorého kniha nie je prehľadom neúspechov, či variantom na známe: „Nedá sa!“, ale víziou šance na zásadnú zmenu Slovenska. Predseda Hlasu uviedol, že jeho posolstvo znie „Dá sa a my to dokážeme!“.

„Máme príklad a inšpiráciu v generáciách, ktoré tu boli pred nami. Stačí si to len pripomenúť, aké úžasné veci naša krajina a jej obyvatelia dokázali a koľko našich rodákov sa presadilo vo svete a aj dnes robia Slovensku dobré meno," uviedol Pellegrini s tým, že cesta nebude rovná ani jednoduchá, pretože žijeme v príliš ťažkých časoch.


Politiku robí pre ľudí


„Ale práve to je úlohou všetkých, ktorí od ľudí vo voľbách dostanú dôveru. Upratať všetky katastrofy a previesť národ bezpečne cez prah nových čias," dodal predseda Hlasu a na záver poznamenal, že politiku robí a vždy bude robiť pre ľudí.

„Žijeme síce časy štvrtej generácie priemyslu a umelej inteligencie, ale keď prestaneme vidieť človeka so všetkým, čo k nemu patrí, prestane mať politická práca zmysel," uzavrel.Viac k témam: Krst knihy, Predseda strany Hlas-SD
Zdroj: SITA.sk - Pellegrini pokrstil knihu čistou vodou, nie je prehľadom neúspechov © SITA Všetky práva vyhradené.


TiketChat