Argentína - Paraguaj

• Dátum: 18.06.2019
  • Tip: X2
  • Kurz: 2.26

Argentína patrí na Copa América k horúcim favoritom na zisk trofeje. Veď v tíme má Lionela Messiho, mnohými považovaného za najlepšieho hráča planéty. Samotný hviezdny útočník Barcelony sa nechal počuť, že by rád získal v národnom drese nejakú veľkú trofej. Nuž ale v úvodnom vystúpení sa jeho tímu vôbec nedarilo, prehral s Kolumbiou 0:2. Messi premárnil obrovskú šancu krátko pred gólom na 0:1, keď neuspel z dorážky. Ktovie ako by zápas dopadol, keby uspel...Ale na keby sa nehrá.

Tréner Argentíny Lionel Scaloni pochválil svoj tím za zlepšený výkon v druhom dejstve. „V druhom polčase sme boli lepší ako Kolumbia. Zrovna keď sme hrali najlepšie, súper skóroval z protiútoku. Zo zápasu si odnesiem to, že sme sa dokázali prispôsobiť a zlepšiť v druhom polčase. Možno to neznie ako nič zvláštneho, ale pomôže nám to v ďalších zápasoch." Zároveň sa posťažoval na zlú kvalitu trávnika. Paraguaj na úvod remizoval s tohtoročným víťazom Ázijského pohára Katarom 2:2. Argentína v posledných 2 vzájomných proti Paraguaju neskórovala (0:0, 0:1) a nezostáva jej nič iné ako to zmeniť. Ďalšie zaváhanie jej výrazne skomplikuje postupové ambície. Messi a spol. to zvládnu, tipujem výhru favorita.