• Dátum: 26.10.2020
  • Tip: Š. Doněck
  • Kurz: 2

V dueli Šachtaru s Interom vidím domácich ako favorita na vyššie držanie lopty. Tento ukrajinský celok je v štatistike držania lopty veľmi silný, ukázal to už aj v úvodnom zápase skupiny proti Realu, keď ich v 1.polčase dokonca prehrali 51:49 a to vyhrávali od 29.minúty. Minulý rok boli v skupine tiež veľmi silný porazili Záhreb, Atalantu a vyrovnané držanie lopty 50/50 zaznamenali proti Manchesteru City. Hostia v skupine LM minulý rok nadobudli vyššie držanie, než súper len v 1 zo 6 zápasov. Inter mal možnosť vyskúšať si hru Šachtaru v rámci semifinále EL pred 2 mesiacmi a Ukrajinci boli na lopte dominantnejší celkovo to skončilo 57:43 v ich prospech, aj keď Inter sa dostal rýchlejšie do vedenia, myslím, že väčšie držanie lopty by nezaznamenali ani za vyrovnaného priebehu. Rovnako tak aj v tomto zápase bude taliansky celok navyše favoritom, preto si kurz 2 vyskúšam.