• Dátum: 20.10.2020
  • Tip: 2:0
  • Kurz: 1.76

Jannik Sinner je taliansky supertalent ktorého čaká veľká budúcnosť. Na poslednom turnaji na French Open vypadol až vo štvrťfinále s neskorším víťazom Nadalom 3:0 a odohral s ním dva veľmi vyrovnané sety dokonca podával na víťazstvo v jednom sete. Jannik ma momentálne formu, je to univerzál a v hale vie predviesť tiež skvelý tenis. Minulý rok vyhral v hale next gen turnaj kde porazil De Minaura Kecmanovica alebo Tiafoeho a vyhral aj domaci halový challenger. Zato Duckworth to má úplne naopak momentálne po pauze totálne bez formy odohral 7 zápasov a hneď 5 prehral. Tu nastupuje ako LL keďže vypadol v kvalifikácii keď najprv porazil staršieho Zvereva a následne prehral 2:0 s Novakom. Tu musím ísť do tipu Sinnera bez straty setu.....