• Dátum: 13.10.2020
  • Tip: Omsk
  • Kurz: 2.4

Magnitogorsk má po pätnástich súbojoch na konte jedenásť výhier (tri po nájazdoch) a štyri prehry v riadnom hracom čase. Mužstvo malo veľmi dobrý začiatok sezóny, na prelome septembra a októbra sa jeho výsledky pribrzdili, no aktuálne sa opäť naladilo na víťaznú vlnu, keď uspelo v štyroch stretnutiach v rade – v Nižnekamsku 4:1, Petrohrade 4:1, Jekaterinburgu 4:3 po nájazdoch a naposledy doma získalo skalp lídra celej KHL CSKA Moskva po výsledku 6:4. Omsk sa nachádza na čele Východnej konferencie, na konte má o tri body a jeden odohraný zápas viac ako Magnitogorsk. Zo šestnástich súbojov jedenásť vyhral (jeden po predĺžení) a päť prehral (tri po predĺžení alebo nájazdoch). Doma dosahuje oveľa lepšie výsledky ako vonku, veď zatiaľ čo na svojom ľade ešte neprehral, tak u súperov má bilanciu tri výhry v riadnom hracom čase a štyri prehry (dve po predĺžení alebo nájazdoch).