• Dátum: 13.10.2020
  • Tip: 0:2
  • Kurz: 1.41

Viktor Troicki v lete na antuke si pripisoval jeden debakel za druhým (2x Silva 26 06 a 26 02skreč, Etcheverry 16 16 a v Eastern Europe Championship mal prehry s tak slabými hráči ako Kiljametovic a Pavlovic). Tu v Petrohrade naraz Troicki dokáže poraziť Kuznetsova a hrať relatívne vyrovnaný match s Ivashkom. Troicki tu štartuje v hlavnej fazi turnaja ako lucky looser. Shapovalov je aktuálne o triedu lepším tenistom. Trénerom Denisa je bývalý ruský player Mikhail Youzhny, ktorý Troického veľmi dobre pozná. Shapovalov hral veľmi dobre už aj na pomalej antuke na Masters v Ríme. Hala a tvrdý povrch je pre Shapovalova veľmi vhodný povrch pre jeho hru. Ja očakávam veľmi rýchly 2setový zápas v prospech kanadského tenistu. V každom sete Denis získa jeden break a set bez problémov dopodáva.