• Dátum: 09.10.2020
  • Tip: 0:3
  • Kurz: 1.88

Zdravím všetkých tipérov stávkovej komunity Tipsport.

Dnes som si na jednu z mojich analýz vybral zápas semifinale Roland Garos mužskej dvojhry medzi Diegom Schwartzmanom proti Raffaelovi Nadalovi. Vybral som si tip, že kráľ antuky Rafa Nadal nestratí proti Schwartzmanovi ani set a pohodlne si ustráži víťazstvo 3:0. Rozhodol som sa preto tak, lebo sledoval som všetky zápasy, ktoré dvojica odohrala a aj keď Diego Schwartzman hraje v životnej forme na Nadala to stačiť nebude. Diego posledný zápas vydal zo seba všetko a určite po postupe túžil viac ako favorit D. Thiem, no Thiemove výkony na tohtoročnom French Open boli tragické. Prvé kolá slabší súperi a potom už trápenie aj s Gastonom, no a dalšie kolo vypadnutie s Schwartzmanom ktorý nebol zasa lepší o triedu, ale išlo o to, že to chcel viac. Na druhej strane Nadal nemá formu ako hrom, ale je to kráľ antuky a jeho posledný zápas sa trápil iba prvý set. Druhý a tretí set ako keby Sinner bol hráč 3 stovky. Za dalšie Sinner bol silný na svojom podaní m, zatial čo Diego podáva svoje prvé podanie 160km rýchlosťou a to bude hlavný faktor dnešného zápasu. Nadal je silný na returne a svoje podanie si postráži. Navyše Nadal mu dlhuje odvetu, kde ho Diego porazil v Ríme 2:0. Dnes Nadal vyhraje 3:0 a Diegovi nepomôže ani jeho dobrá obrana... GOOD LUCK

Dôvera : 10/10