• Tip: Bagnis
  • Kurz: 1.38

ATP Barcelona-antuka, Tenis muži - dvojhra

Bagnis Facundo - Gimeno Valero Carlos 1

V rámci turnaja ATP Barcelona si zahrám určite na Bagnisa. Bagnis má v sezóne bilanciu 23/11 a antuku 22/9. Bagnis hrá poslednú dobu dosť dobre a minulý týždeň vyhral turnaj Biella challenger, keď vo finále za stavu 1:1 na setu mu skrečoval zápas Kavčič. Predtým bez straty setu porazil aj Cid Subervi, A.Muller, Horanský a O'Connell 6:4 6:4. A tu chcem dodať že práve s O'Connellom práve pred chvíľkou prehrával Gimeno Valer 6:7 2:5 a O'Connell zápas skrečoval. Už tu vidieť rozdiel medzi oboma. Dobrú formu si Bagnis doniesol aj sem, lebo opäť bez straty setu prešiel cez J.Domingues 7:6 6:4 a Popko 7:5 6:2.

Gimeno Valero je v rebríčku na pozícii 534. a to je aj jeho maximum. Je to však futures hráč a teraz hrá vďaka domácemu prostrediu a domácim organizátorom prvý raz v hlavnej súťaži challengeru. V sezóne má bilanciu 9/2 a antuka 4/1. Vyhral posledne jeden futures na harde. Myslím si že na Bagnisa ešte nedorástol. V prvom kole tu prešiel cez Couacauda 6:3 6:2 a v druhom už bol v podstate vyradený keď s O'Connellom prehrával 6:7 2:5 v druhom sete dva brejky dole, ale O'Connell nakoniec zápas skrečoval.

Veľmi rada si v tomto zápase pridám na môj tiket výhru Bagnisa.