• Dátum: 07.10.2020
  • Tip: Delbonis
  • Kurz: 1.47

Kurz síce klesol a nie je taký lákavý aký bol na začiatku ale stále je hratelný. Lorenzi už má 38 rokov o dva mesiace bude oslavovať 39 rokov. Keď sa pozeráte na jeho zápasy stále vie potrápiť súperov ale vek nezastavíš a je to aj jeho prípad. Forma klesá. Cez korona pauzu mal skoro samé výhry ale boli to len exibicie ako prišli riadne súťažné zápasy tak vyhral len jeden zápas a aj to proti Gunneswaranovi na antuke. Kto pozná Gunneswarana tak antuke je najmenej hrávaná v jeho prípade a aj to stačilo aby Lorenziho potrápil a prehral prvý set v TB, čiže tu vidíme ten pokles formy na strane Lorenziho.
Delbonis je ako Lorenzi ortodoxný antukár, vie potrápiť aj na tvrdom povrchu ale najviac hráva na antuke. Po korona pauze odohral slušný turnaj v Kitzbili, z kvalifikácie sa dostal do štvrťfinále kde nestačil na Kecmanoviča. Smolný bol pre neho French Open kde prehral v päť setovej dráme posledný set 12-14 proti Londerovi. Pár dni pred FO ho vyprášil 6-4 6-0. Najväčším faktorom tu sú vzájomné zápasy, posledných 5 zápasov vyhral Delbonis.