• Dátum: 04.10.2020
  • Tip: Více než 2.5
  • Kurz: 1.55

V pondelok večer sa v rámci 6.teho kola druhej holandskej ligy stretnú dva najhoršie tímy a to Oss s Dordrechtom. Holandské súťaže sú známe tým, že sa tam hrá mimoriadne ofenzívny futbal a ja verím, že tento zápas túto povesť len potvrdí. Oba tímy majú veľmi slabé obrany. Oss priemerne inkasuje v tejto sezóne takmer 3 goly na jeden zápas, Dordrecht priemerne 2 goly na jeden zápas. Je jasné, že aj v tomto zápase bude dostatok gólových šancí na oboch stranách. V roku 2020 tieto tímy odohrali jeden vzájomný zápas, ktorý skončil výhrou Dordrechtu 3:1. Všetky 4 goly padli už v prvom polčase. Celkovo bolo v tomto zápase k videniu 32 streleckých pokusov. Pre mňa by bolo veľkým prekvapením keby sa niektorému brankárovi podarilo udržať v tomto zápase čisté konto. Hranica 2.50 gólov môže byť v tomto zápase prekonaná pokojne už v prvom polčase.