• Tip: Méně než 1.5
  • Kurz: 1.49

ATP French Open-antuka, Tenis muži - dvojhra

Carreno Busta Pablo - Altmaier Daniel - Altmaier menej ako 1,5 setu

V rámci French Open si zahrám určite na výhru Carreno Bustu. Áno reálne je to stávka na to že Altmaier neuhrá viac ako set, čo je v preklade výhra Carreno Bustu 3:0 alebo 3:1. Ja skrátka neverím že Altmaier tu má šance uhrať dva sety na tak dobrého hráča akým je Carreno Busta. Carreno Busta je samozrejme veľmi kvalitným hráčom. Po koronapauze hral v New Yorku ale končil tam po výhre s Lajovičom a prehre 6:7 1:6 s Khachanovom v druhom kole. Následne však na US Open hral semifinále ked po 5 setovom boji prehral s A.Zverevom. Tu zatiaľ stratil jediný set ale s Bautistom Agutom v 3.kole. Najskôr porazil však Millmana 6:3 6:2 7:5, G.Pellu absolútne s prehľadom 6:3 6:2 6:1 a spomínaného Bautistu 6:4 6:3 5:7 6:4.

Altmaier je v rebríčku až na pozícii č.186, keď najvyššie bol 183. Jeho účasť v osemfinále je tu obrovským šokom, lebo aj na challengeroch prehrával s hráčmi ako Moroni, Musetti, Alcaraz a dokonca pred French open tam aj skrečoval zápas v semifinále Aix en Provence challenger. Tu pochopiteľne musel do kvalifikácie kde vyhral s T.Griekspoor, H.Moriya a potom dokonca set stratil s Bemelmansom. V hlavnej súťaži porazil zatiaľ bez straty setu veterána F.Lopeza 7:6 6:4 6:4, Struffa 6:3 7:6 6:3 a šokoval aj Berrettiniho 6:2 7:6 6:4. Čím ďalej však je, tým viac je to o hlave. A tu bude proti nemu stáť 18-ty hráč sveta a to myslím už nedá tak herne ako aj psychicky.

Veľmi rada budem hrať výhru pre Carreno Busta 3:0 alebo 3:1 (Altmaier uhrá menej ako 1,5 setu).