• Kurz: 1.87

ATP- Dvojhry French Open (FRA) antuka
Lorenzo Sonego - Diego Sebastian Schwartzman
Stávka na výhru aspoň 1 setu od Sonega

Tak v dnešnom zápase si skúsim výhru aspoň jedného setu od kurzového outsidera Sonega v kurze 1.87. Sonego je 25 ročný taliansky antukár ktorý tu hrá v životnej forme a ten včerajší zápas s Fritzom to bola krása 3:0 na sety. Sonego má slušný servis a je veľký bojovník a osobne si myslím že Schwartzmana bude hrýzť. Schwartzman je argentínsky antukár ktorý chytil formu až v Ríme kde porazil aj Nadala a zahral si finále s Djokovičom. Tu zatiaľ podľa predpokladov vyhral svoje tri zápasy bez straty setu, ale až teraz narazí na poriadneho súpera. Osobne si myslím že Schwartzman by mohol častejšie bojovať o svoj servis ako Sonego a z tohoto dôvodu si musím zahrať aspoň jeden set od Sonega, no neprekvapila by ma tu ani väčšia zápletka.