• Dátum: 02.10.2020
  • Tip: Braga
  • Kurz: 1.61

Braga má každý rok ambície umiestniť sa v top3. V minulej sezóne tento cieľ splnila len vďaka šťastnému finišu a zaváhaniu Sportingu Lisabon v poslednom kole. Túto sezónu Braga nezačala tradične vôbec dobre a prehrala na pôde majstra ligy FC Porto 1:3 a prekvapivo aj doma so Santa Clarou 0:1. Braga má vždy slabší vstup do sezóny, ale teraz je čas aby získala prvé tri body v novej sezóne. Má k tomu ideálnu príležitosť, pretože Tondelu v minulej sezóne delili len dva body od zostupu. Tiež Tondela nezačala sezónu vôbec dobre a má na svojom konte z dvoch zápasov len jeden bod za remízu 1:1 s Rio Ave. Za posledné tri roky tieto tímy odohrali spolu celkovo 6 zápasov a hneď 5x sa z víťazstva po 90 minútach radovala Braga. Ja verím, že Braga v tomto zápase potvrdí úlohu favorita a o zisku troch bodov rozhodne už v prvom polčase.

20.07.20 PL Tondela Braga 1:0
12.01.20 PL Braga Tondela 2:1
14.04.19 PL Braga Tondela 3:0
08.12.18 PL Tondela Braga 0:1
15.09.18 PO Braga Tondela 2:1
26.02.18 PL Braga Tondela 1:0