• Tip: Tig
  • Kurz: 1.47

WTA French Open-antuka, Tenis ženy - dvojhra

Tig Patricia Maria - McHale Christina 1

V rámci French Open som sa rozhodla si zahrať na Tig. Tig má 26 rokov a v rebríčku je najvyššie ako kedy bola na 59.mieste, chvíľkovo aj 58. Hrá momentálne svoj najlepší tenis a už pred French Open sa dostala do výbornej formy keď vyhrala turnaj v Istanbule, kde stratila jediný set vo finále s Bouchard. Predtým však porazila Danilovic, Doi, R.Peterson, Martincová. Tu v prvom kole prešla cez Voegele 7:5 7:5.

McHale je momentálne na mieste 82. a najvyššie bola 24. Ona však nikdy nehrala na antuke nejak oslnivo a len tam dá a povedať tenisovo prežívala. V kariére ma celkovú bilanciu 375/310 a anuuka je z toho len 90/67. Tnto rok má celkovú bilanciu 20/16 a na antuk z toho opäť len 2/2, keď prehrala s Kawa a Diyas, porazila len M.Goerges a u v prvom kole ddosť prekvapivo Muchovú 6:2 6:4. Ja však už v ďalšie prekvapenie neverím a hrám to na výborne rozbehnutú Tig.

Veľmi rada si tu zahrám na Tig, ktorá je pre mňa na antuke lepšou hráčkou a verím že zápas vyhrá.