• Dátum: 29.09.2020
  • Tip: Více než 3.5
  • Kurz: 1.91

Alexander Zverev bol jeden set od celkového víťazstva na US Open, ale veľmi dobre rozohrané finále proti Thiemovi nedotiahol do konca. Uvidíme v akom rozpoložení sa ukáže tú v Paríži. Už v prvom kole mal Zverev veľké problémy v prvom sete s Dennisom Novakom, keď musel otáčať z 2:5 na 7:5. Potom už v zápase dominoval. Proti domácemu tenistovi Herbertovi ale nečaká Zvereva vôbec ľahká práca. Zverev aj na US Open proti slabším hráčom prehrával sety a ja neverím, že sa tu dokáže proti nepríjemnému Herbertovi koncetrovat po celý zápas. Herbert tu v Paríži minulý rok porazil Danilla Medvedeva 3:2 na sety a tiež proti Zverevovi by som ho vôbec neodepisoval. Možno sa dočkáme veľkého prekvapenia. Každopádne tip nato že uvidíme minimálne 4 sety sa mi pozdává najviac a to vo velmi slušnom kurze 1.90.