• Dátum: 27.09.2020
  • Tip: D.Moskva
  • Kurz: 1.63

Moskovské derby nám ponúkne zápas medzi Spartakom a Dynamom a tu volím víťaza zápasu do rozhodnutia v prospech hostí.
Dvojnásobný majster KHL je v tomto zápase favoritom, čo potvrdili aj v predošlom vzájomnom zápase kde zvíťazili 5:0, boli lepší vo všetkých činnostiach a prestrieľali súpera 35:19.
Dynamo ma už tradične nabitý káder, hráči ako Shipachyov, Jaškin, Hietanen alebo Kagarlitsky sú zárukou kvality.
Hostia mali ťažší rozbeh v sezóne ale potom prišla séria 5 zápasov kde vždy brali všetky body a myslím že v tomto zápase by tomu nemalo byt inak.
Keď sa pozrieme do tábora druhého mužstva, hráči Spartaku podávajú celkom nevyrovnané výkony, videli sme ich už aj poraziť Ufu alebo práve moskovské Dynamo (kde hráči Dynamá stratili zápas v poslednej tretine) ale aj prehru s Celjabinskom alebo Minskom.

Myslím si že si Dynamo body ujsť nenechá a ak nie v riadnom hracom čase tak aspoň po predĺžení dovedie zápas do víťazného konca.