• Dátum: 03.12.2018
  • Tip: 1
  • Kurz: 1.90

DOXXbet
Obhajca Prezidentovej trofeje pre najlepší celok základnej časti Nashville momentálne stojí na čele Západnej konferencie. V poslednom čase však jeho forma trochu pokrivkáva. Z predchádzajúcich piatich zápasov (všetky sa skončili v riadnom hracom čase) vyhral iba dva a to pritom štyri z nich hral doma. Z dôvodu zranenia mu chýbajú elitný obranca P.K. Subban (status day-to-day) i tri veľké ofenzívne opory Viktor Arvidsson, Filip Forsberg a Kyle Turris. Najsilnejšou zbraňou „predátorov“ je defenzíva. Buffalo je príjemným prekvapením ročníka, keď sa zaradilo medzi špičku Východnej konferencie. V novembri ťahalo sériu desiatich víťazstiev, pričom až sedem z nich dosiahlo po predĺžení alebo nájazdoch. Potom však prišli dve prehry po sebe – na ľade Tampy Bay 4:5 a na ľade Floridy 2:3 po predĺžení. Často to tak býva, že „po hodoch prichádza bolenie brucha“ a myslím si, že „šable“ neuspejú ani dnes na ľade nesmierne náročného protivníka. Pre spomenutú maródku domácich však budem opatrnejší a zvolím stávku na víťaza zápasu.