Hannover – Hertha

• Dátum: 01.12.2018
  • Tip: 2
  • Kurz: 2.55

Toto je veľmi náročný zápas na tipovanie, pretože šance oboch tímov sú v podstate rovnaké a to aj napriek tabuľkovému postaveniu. Hannover je namočený v zostupových vodách, keď doteraz nazbieral len deväť bodov a na ôsmu berlínsku Herthu stráca osem bodov. Domáci tím pred reprezentačnou prestávkou prelomil trojzápasové čakanie na výhru. V domácom prostredí si poradil s nepríjemným Wolsfburgom. Minulý týždeň však nestačil na suverénny Mönchengladbach. Na jeho trávniku síce viedol gólom z prvej minúty, no napokon prehral 1:4. Až v posledných ôsmich zápasoch Hannoveru platilo, že góly dali oba tímy. Hertha bola príjemným prekvapením súťaže, keď  v úvodných deviatich kolách prehrala iba raz, ale na víťazstvo čaká už tri kolách. Naposledy to vyzeralo na tretiu prehru za sebou, ale v domácom prostredí si predsa len vybojovala bod po remíze 3:3 a stiahnutiu dvojgólového náskoku proti Hoffenheimu. Hertha má kvalitnejší tím, ktorý potiahne aj Ondrej Duda a na trávniku Hannoveru v tesnom zápase vyhrá, hoci inkasuje.