ŠK Slovan Bratislava vs. MFK Ružomberok

• Dátum: 24.11.2018
  • Tip: 1
  • Kurz: 1.48

Aktuálny líder elitnej slovenskej futbalovej súťaže bratislavský Slovan privíta na Pasienkoch trápiaci sa Ružomberok a očakáva sa ďalší triumf favorizovaných belasých. Tí po debakli v Európskej lige na pôde Rapidu Viedeň (0:4) neokúsili trpkosť prehry ani v jedinom z nasledujúcich jedenástich ligových súbojoch a počas reprezentačnej prestávky Slovan v príprave pokoril aj aktuálneho víťaza Bieloruského pohára Dinamo Brest, keď bieloruský súper až v 66. minúte znížil skóre na konečných 1:3.
DOXXbet

Slovanu sa aktuálne výborne darí a tradične má tie najvyššie majstrovské ambície. Naopak Liptáci po nečakane hladkej pohárovej porážke na Záhorí s domácou Skalicou (1:4) absolútne stratili dych, keď prehrali až štyri z nasledujúcich piatich zápasov. Ružomberok pokoril najtesnejším rozdielom iba taktiež sa trápiaci Trenčín (1:0) a o veľkej nepohode v tíme svedčí aj hladká porážka v prípravnom súboji na pôde druholigovej Banskej Bystrice (0:3). Slovan je kvalitatívne niekde inde ako hostia a iné ako triumf belasých v tomto súboji nepripúšťam, veď Liptáci na Slovane prehrali všetkých osem posledných vzájomných súbojov. Odporúčam tip na víťazstvo domáceho favorita.