Azerbajdžan - Faerské ostrovy

• Dátum: 17.11.2018
  • Tip: X/1
  • Kurz: 2.02, 1.53

Azerbajdžan v skupine Ligy národov neokúsil trpkosť prehry. Lepšie sa mu však darí vonku, získal štyri body. V domácom prostredí prišli dva nerozhodné výsledky (Kosovo 0:0, Malta 1:1). V nominácii sú známe mená, vypadol Hesenalizade. Faerským ostrovom sa prvý raz od roku 2003 stalo, že vyhrali dva po sebe idúce zápasy. V príprave zdolali Lichtenštajnsko (3:0) a následne aj úvodné vystúpenie s Maltou (3:1) v Lige národov, keď tri góly strelili hráči v priebehu 20 minút. Odvtedy však naplno nebodovali. Na nulu prehrali v Kosove (0:2) a s Azerbajdžanom (0:3), keď až štyri góly inkasovali po zmene strán. Naposledy remizovali s Kosovom (1:1). Po zranení sa vrátil do výberu Sølvi Vatnhamar, zranený je Jóan Símun Edmundsson, ktorého nahradil Meinhard Egilsson Olsen. Prvý polčas X, konečný výsledok 1.