• Dátum: 12.07.2020
  • Tip: Lilleström
  • Kurz: 1.7

Lillestrom má v tejto sezóne ambície vrátiť sa medzi nórskou elitu. V minulej sezóne Lillestrom odohral neuveriteľnú baráž s Startom. Prvý zápas Start doma vyhral 2:1. Odveta na trávniku Lillestromu prebiehala v réžii domácich. Lillestrom sa ujal vedenia dokonca 4:0, ale v posledných 20 minútach 3x inkasoval a prišiel tak o účasť v prvej lige. Túto sezónu Lillestrom zahájil výhrami nad Grorud 1:0 a Ham-Kam 2:0. Sandnes je priemerný druholigový tím. V minulej sezóne skončil na 9.mieste. Lillestrom má na každom poste lepšieho futbalistu ako Sandnes a ja očakávam, že sa to prejaví na skore už v prvom polčase. Lillestrom je o veľa väčším favoritom ako naznačuje kurz 1.70. Lillestrom tento zápas pokojne môže vyhrať rozdielom dvoch a viac gólov.