• Dátum: 10.07.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 3.2

Sporting si týmto víťazstvom už môže zaistiť účasť v Európskej lige do budúcej sezóny. V zápase so zachránenou Santa Clarou je favorit. I vysoké víťazstvo 4:0 v tohtosezónnom vzájomnom súboji to potvrdzuje.

Z domáceho manšaftu sa mi pozdáva kurz na krídelného útočníka Jovaneho Cabrala, ktorý hrá s centrom Šporarom.

22-ročný Cabral z Kapverských ostrovov odohral za Sporting v najvyššej portugalskej lige 31 zápasov, na jeden gól potreboval v priemere iba 200 minút.

V priebehu posledných 4 zápasov nastrieľal 4 góly zo 14 striel, z ktorých na bránku mierilo 5. Pravidelne hráva 90 minút. Výhodou je, že je jeden z hráčov Sportingu, ktorý chodí kopať penalty, ak sa naskytne príležitosť. Mohol by sa opäť trafiť.