• Dátum: 07.07.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 1.8

Trabzon bojuje o titul a proti tímu zo stredu tabuľky by mal vyhrať. Antalya navyše dlhodobo nevie na Trabzonspor zahrať, veď s ním prehrala 6 z posledných 7 vzájomných zápasov.

Z manšaftu favorita sa mi pozdáva kurz na kanoniera Alexandra Sorlotha, ktorý skóroval v 3 z posledných 4 zápasov.

24-ročný nórsky reprezentačný útočník si okrem domácej súťaže prešiel aj holandskou a dánskou ligou, nazrel aj do Belgicka či anglickej Premier league, kým sa dostal to Trabzonu. Medzi dospelákmi odohral doteraz 152 ligových stretnutí a na gól potreboval v priemere hrať 185 minút.

V Trabzone nažíva najlepšiu sezónu, odohral za tento manšaft 44 oficiálnych zápasov a skóroval 29x, na jeden gól potreboval v priemere iba 125 minút. Zvykne hrávať celých 90 minút.

Skóroval aj vo vzájomnom stretnutí koncom minulého roka na pôde Antalye 3:1, mohol by sa opäť presadiť.