• Dátum: 05.07.2020
  • Tip: M.Berrettini
  • Kurz: 1.5

UTS championship nám aj v nedeľu prinesie veľa pekného tenisu a jedným z nich bude aj zápas medzi Berrettinim a Popyrinom. Talian sa výraznejšie zapísal do pamäti fanúšikov v roku 2019, kedy začal dosahovať veľké výsledky na okruhu ATP. Talian je prezentovaný fantastickou hrou od základnej čiary. V sobotu sa stretol v šlágri dňa so Tsitsipasom a víťazstvo Matteo nemal vôbec ďaleko vyhrával dokonca 0:2 na sety a v tretom sete rozhodla jedna lopta 14:13, kde znížil grék na 1:2 a zápas nakoniec otočil 3:2, no nutno podotknúť, že 5 set sa hrá na 2 body, čo je skutočná lotéria. Popyrin odohral zápas s Gasquetom, ktorý podobne ako Berrettiny prehral, no čo u taliana bolo o náhode, tak u Alexeia to bolo zaslúžené keď okrem jedného setu, prakticky nebol k ničomu pustený. Títo dvaja sa stretli presne pred rokom na US open, kde Talian vyhral v pomere 3:1 na sety. Myslím si, že podobným skóre aj tento zápas dnešného dňa a kurz 1,5, ktorý je aktuálne vidím maximálne na hranici 1,3! 10/10