• Dátum: 03.07.2020
  • Tip: FC Porto -1.5
  • Kurz: 1.65

Do konca portugalskej ligy chýba odohrať posledných päť kôl. Porto má na prvom mieste náskok šesť bodov na druhú Benficu Lisabon. Porto po skončení covid pauzy nezačalo dobre (prehralo na trávniku Famalicaa 1:2), ale potom stabilizovalo výsledky a aj vďaka niekoľkým zaváhaním najväčšieho rivala mieri za ďalším titulom. Víťazstvo nad Belenenses by malo byť formalitou. Belenenses patrí až 14.miesto a bude rado keď sa v pokoji zachráni. Z 29 zápasov Belenenses získalo len 31 bodov (skore 25:45). Belenenses má druhú najhoršiu obranu v celej portugalskej lige. Prvý zápas týchto tímov na pôde Belenenses skončil prekvapivou remízou 1:1, tentoraz ale Porto nezaváha a urobí ďalší dôležitý krok na ceste za ziskom pohára pre majstra ligy. Verím, že Porto bude chcieť o zisku troch bodov rozhodnúť čo najskôr a už v prvom polčase si vybuduje dvojgólový náskok ktorý v druhom polčase dokáže udržať.