• Dátum: 01.07.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 3.7

Výkony tohto mladého Američana sú naozaj vysoko nadpriemerné. V úvodnom zápase po vyše trojmesačnej pauze naskočil do nepriaznivo rozbehnutého zápasu s Aston Villou. V 55.minúte Chelsea prehrávala 1:0 a Lampard poslal na trávnik Barkleyho a práve Pulisica.

Po 5 minútach bolo vyrovnané a strelcom gólu bol práve Christian. Tomu stačila prvá nebezpečná akcia, bol na správnom mieste v správnom čase a bol to začiatok veľmi rýchleho obratu.

Američan sa presadil hneď v ďalšom zápase, keď si modrí pripísali veľkú výhru proti Man City. Celkovo má v drese Chelsea 7 ligových gólov v 18 zápasoch, do ktorých nastúpil.

Je veľmi pravdepodobné, že nastúpi v základe aj dnes proti West Hamu, ktorý hrá aj po prestávke hrozne. Zatiaľ 3 zápasy, 3 prehry a skóre 0:5.

Fair kurz v tomto prípade vidím na úrovní max. 2,90 a preto dávam aj pomerne vysokú dôveru na vysoký kurz.