• Dátum: 26.06.2020
  • Tip: 0
  • Kurz: 2.57

Postavenie oboch manšaftov v skupine o záchranu aj ich výkony počas celej sezóny velia k medzišestnástkovému antifutbalu.

S rovnakým počtom bodov bok po boku na dne nadstavbovej skupiny, tri kolá pred koncom, so snahou vyhnúť sa poslednému miestu.

Oba vzájomné zápasy tejto sezóny sa po 45 minútach skončili bezgólovou plichtou.

Celkové skóre Opavy v prvých polčasoch domácich stretnutí v základnej časti (po 15 zápasoch) je veľavravné - 4:4. Polovička sa skončila bezgólovou remízou, v ostatných to bolo o jednom góle.

Příbram v základnej časti vonku v prvej časti hry strelila iba 3 góly (za 15 zápasov), s ich obranou to v prvých polčasoch už bolo horšie, ale Opava sa nepotrebuje dopredu nikam ponáhľať, v prvých 45 minútach by gól opäť padnúť nemusel.