• Dátum: 25.06.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 2

Vzájomné zápasy Manchestru s nováčikom z Norwichu z tejto sezóny, ktoré United vyhral presvedčivo 3:1 a 4:0, jasne hovoria o tom, kto je v tomto zápase favorit. A nič na tom nemení ani fakt, že pre manchesterský manšaft je v tomto nahustenom po-covidovom programe prioritou domáca liga a snaha dostať sa do Ligy majstrov.

Norwich po znovurozbehnutí ligy prehral na nulu s Evertonom (0:1) aj Southamptonom (0:3).

Posledným hráčom Manchestru, na ktorého sa mi pozdáva kurz, je anglický reprezentačný útočník Marcus Rashford. Podobne ako Anthony je u červených diablov piatu sezónu, a počas tohto dlhého obdobia potreboval na jeden gól hrať v priemere zhruba 215 minút.

V aktuálnej sezóne sa mu darí lepšie, na jeden gól len priemerne 135 minút, i vďaka tomu, že je exekútorom penált.

Trafil sa v oboch vzájomných zápasoch s Norwichom, v tom domácom vystrelil do priestoru bránky 3x, na ihrisku Norwichu 4x. Ak dostane šancu v základnej jedenástke, mohol by sa opäť presadiť.