• Dátum: 25.06.2020
  • Tip: Neprohra Chelsea
  • Kurz: 2.05

City vstúpilo do „pokoronovej“ časti sezóny jednoznačnými domácimi víťazstvami proti Arsenalu (3:0) a Burnley (5:0). Na Stamford Bridge ho však nečaká nič jednoduché, veď v minulom ročníku tu prehral 0:2. Chelsea na úvod taktiež získala tri body na pôde zachraňujúcej sa Aston Villy. „The Blues“ nepriaznivý priebeh stretnutia otočili v rozpätí dvoch minút, o čo sa postaral Pulišič a Giroud. Nadviazala tak na dobrú sériu spred „korony“. Zo štyroch duelov získala 10 bodov a v tabuľke naháňa tretí Leicester. Zaostáva už len o tri body, pričom sa zvýšil náskok na Manchester United na päť bodov. O druhej priečke Cityzens pochybuje málokto, pred Leicestrom je o 9 bodov za Liverpoolom o 20. Osem gólov v dvoch zápasoch je viac ako slušná vizitka, tri z nich zaznamenal 20-ročný odchovanec Phil Foden. V City teda vyrastá hráč svetových kvalít, uvidíme, ako s ním budú v klube pracovať. Prvý úvodný súboj sezóny ovládlo City, keď skóre otvoril Kante, no tím z Manchestru ešte do polčasu zápas otočil a zvíťazil 2:1. Chelsea sa síce doma príliš nedarí, no pre City je ťažkým súperom. Dvojtip na neprehru domácim nemusí byť zlý tip. Góly by mali padnúť na oboch stranách.volim 1X