• Dátum: 24.06.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 2.05

Sassuolo nevstúpilo dobre do ligy po jej reštarte, prehralo s Bergamom 4:1, Inter je právom favorit, vzájomný zápas na jeseň sa skončil prestrelkou 4:3 pre milánsky manšaft, po dva presné zásahy v ňom zaznamenali hrotoví útočníci, kurzy na nich pokladám za hrateľné aj v dnešnom stretnutí. Obaja sa trafili aj v poslednom kole doma so Sampdoriou Janov.

Druhým zakončovateľom je argentínsky reprezentant Lautaro Martínez. V Interi je druhú sezónu, odohral zaň v Serii A spolu 50 zápasov a dal 18 gólov, na jeden potreboval hrať zhruba 170 minút v priemere.

Práve prebiehajúca sezóna je ešte vydarenejšia ako predchádzajúca, 12 gólov po 23 stretnutiach. Podobne ako spoluhráč Lukaku aj Lautaro chodí kopať penalty.

Nezvykne hrávať zápasy až do konca, ale tých 75 až 80 minút stačí na to, aby sa pri kurze okolo dvoch oplatil proti Sassuolu vsadiť.