• Dátum: 24.06.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 1.68

Sassuolo nevstúpilo dobre do ligy po jej reštarte, prehralo s Bergamom 4:1, Inter je právom favorit, vzájomný zápas na jeseň sa skončil prestrelkou 4:3 pre milánsky manšaft, po dva presné zásahy v ňom zaznamenali hrotoví útočníci, kurzy na nich pokladám za hrateľné aj v dnešnom stretnutí. Obaja sa trafili aj v poslednom kole doma so Sampdoriou Janov.

Prvý je belgický reprezentant Romelu Lukaku, 27-ročný hráč prestúpil pred sezónu z anglickej ligy, kde odohral 252 zápasov a vsietil 113 gólov, na jeden potreboval v priemere zhruba 165 minút.

V Interi sa mu darí veľmi dobre, odohral zaň v aktuálnej sezóne 32 oficiálnych zápasov a skóroval 22x, na jeden gól potreboval hrať v priemere iba 120 minút. Pravidelne hráva celé stretnutia, 90 minút.

Výhodou je, že chodí kopať penalty. Proti Sampdorii vystrelil 4x, jediná strela mieriaca na bránu v nej aj skončila, mohol by dnes pridať ďalší gól.