Philadelphia - Florida

• Dátum: 13.11.2018
  • Tip: vz1
  • Kurz: 1.80

Obaja aktéri tohto zápasu sa po nevydarenom začiatku sezóny dostali do veľmi dobrej formy. Philadelphia z predchádzajúcich šiestich súbojov päť vyhrala (jeden po predĺžení) a v jednom ťahala za kratší koniec po predĺžení. V aktuálnej domácej sérii zatiaľ triumfovala nad Arizonou 5:4 po predĺžení a Chicagom 4:0. V jej zápasoch obvykle padá väčší počet gólov, keď ich veľa strieľa ale i inkasuje. Florida z prvých desiatich duelov ročníka vyhrala len dva, aj to až po predĺžení, respektíve nájazdoch. Teraz však ťahá sériu štyroch víťazstiev v riadnom hracom čase, pričom zakaždým strelila aspoň štyri góly. Philadelphii sa v poslednom období doma proti Floride darilo. V predchádzajúcich piatich vzájomných stretnutiach vyhrala dvakrát v riadnom hracom čase a trikrát po predĺžení alebo nájazdoch.