• Dátum: 22.06.2020
  • Tip: FC Sevilla
  • Kurz: 1.45

Zdravíčko tipéri, vítam vás pri mojej ďalšej analýze.

V tejto analýze si rozoberieme zápas 32.kola LaLigy medzi Sevillou a Valladolidom, ktorý sa odohrá 26.06.2020 o 22:00 na štadióne Estadio Ramón Sánchez Pizjuán a samozrejme bez účasti divákov.
Sevilla sa nachádza na 4.priečke so 4 bodovým náskokom pred 5. Getafe, čo vzhľadom na cieľ Sevilly postúpiť do Ligy Majstrov je dobré umiestnenie. Po vynútenej prestávke, ktorú spôsobila korona odohrala 3 zápasy, keď najrpv vyhrala v mestskom derby s Betisom 2-0 a tak remizovala 1-1 v Levante a potom s Barcelonou doma 0-0. V čase písania analýzy hraje 4.zápas po prestávke vo Villarreale. Doma má v tejto sezóne skóre 7 výhry, 6 remízy a 2 prehry.

Valladolid sa nachádza na 15. priečke so 7 bodovým náskokom nad zónou zostupu, čo je určite slušné umiestnenie. Po vynútenej prestávke, ktorú spôsobila korona odohral Valladolid 3 záapasy. V prvom zvíťazil na pôde Leganes 2-1, tak remizovala doma 0-0 s Celtou Vigo a v poslednom prehral 1-0 vonku s Atleticom Madrid. Ešte pred zápasom vo Seville čaká na Valladolid zápas doma s Getafe.
Vonku to ma Valladolid v tejto sezóne takto: 4 výhry, 4 remízy a 8 prehry.

V prvom vzájomnom zápase zvíťazila Sevilla vonku 1-0.

Verím, že Sevilla doma nezaváha a 3 body ostanú doma.