• Dátum: 22.06.2020
  • Tip: Neprohra Arsenal
  • Kurz: 1.54

Zdravíčko tipéri, vítam vás pri mojej prvej analýze.

V tejto analýze si rozoberieme zápas 31.kola PREMIER LEAGUE medzi Southamptonom a Arsenalom, ktorý sa odohrá 25.06.2020 o 19:00 na štadióne St. Mary's a samozrejme bez účasti divákov.

Southampton sa nachádza na 14.pozícii s 10 bodovým náskokom nad zónou zostupu čo je do konca slušný náskok. Po vynútenej prestávke spôsobenej koronou
odohral 1 zápas, v ktorom zvíťazil 3-0 na pôde Norwichu. Doma má v tejto sezóne skóre 4 výhry, 2 remízy a 9 prehry.

Arsenal sa nachádza na 10. priečke čo je určite sklamanie pre taký tím ako je Arsenal. Lenže na 5. Manchester United stráca len 6 bodov, takže určite hráči majú o čo hrať. Po vynútenej prestávky spôsobenej koronou prehral 3-0 v Manchestri City čo sa dalo čakať a potom prehral aj smolne v Brightone 2-1, keď viedol 1-0, ale nedokázal zápas dotiahnuť do víťazného konca a v 95. minúte inkasoval gól na 2-1.
Vonku to ma Arsenal v tejto sezóne takto: 2 výhry, 8 remízy a 5 prehry.

Z posledných 10 vzájomných zápasov 5x zvíťazil Arsenal, 3x sa skončil zápas nerozhodne a 2x zvíťazil Southampton.

Verím, že Arsenal po 2 neúspešných zápasoch konečne zaberie a minimálne bod uhraje.