Monako - Paríž St. G.

• Dátum: 11.11.2018
  • Tip: 2
  • Kurz: 1.21

Jasná dvojka. Paríž je suverénny, v Ligue 1 je po 12 kolách stopercentný. Pozornosť vzbudzuje predovšetkým hviezdne trio Cavani, Neymar, Mbappe, ktoré strelilo 25 z celkovo 41 gólov Paríža. To Monako je len tieňom tímu, ktoré vlani trápilo Paríž a napokon skončilo na striebornej pozícii. V Ligue 1 je na predposlednej priečke. V 12 kolách získalo iba 7 bodov. Navyše na pohode tímu určite nepridal ani výprask v Lige majstrov s belgickým Club Bruggy 0:4. Hráčom nepomohla ani trénerská výmena. Pod Thierrym Henrym majú bilanciu 0 – 2 – 3. Ten navyše pred duelom s lídrom súťaže musí oželieť službami Golovina, Pellegriho, potrestaní sú Raggi a Pele a otáznik bol aj pri menách Jovetič, Aholou, Traore či brankár Subašič. Naproti tomu hostia nastúpia bez dua Kurzawa, Dagba, pričom stopercentne fit nie sú ani Alves s Jesem. Dvojka, z ďalších stávok z hľadiska výšky kurzu by som volil vyšší počet gólov v 2.polčase. Parížania sú tým známi, že o svojich výhrach rozhodujú zväčša v druhej 45-minútovke. A zo strelcov to sype hlavne Mbappemu, ktorý dal gól v posledných štyroch ligových dueloch.