• Dátum: 21.06.2020
  • Tip: Ano
  • Kurz: 2.63

Na dnešnú analýzu som si vybral stretnutie faerskej futbalovej ligy medzí Klaksvíkar Ítróttarfelag a Skála ÍF. Pri skúmaní a sledovaní vzájomných zápasov som dospel k záveru ze Skála v posledných dvoch rokoch doma proti Klaksvíku nevie dať gól, ale keď sa hrá na pôde Klaksvíku, tak sa Skaláci vedia vytiahnuť a dajú gól a to si myslím že aj dnes vyvedú favoritovi. Podľa mňa to bude zápas bohatý na góly a taký moj tajný tip je že to skončí 4:1. Po prvom polčase bude 2:0 a v druhom polčase dajú domáci dva góly a hostia dajú jeden gólik. Takže hlavný tip je že obaja dajú gól a pridružené moje 3 tipy sú Klaksvík vyhrá ale dostane gol /kurz 2,87/, počet gólov presne 4-5 /kurz 2,42/, víťazný náskok Klaksvík o 3 góly presne /kurz 3,99/ .

Dúfam že ma faeráci nesklamú a ja si potom s kľudom a výhrou vo vrecku vypočujem piesne mojej obľúbenej faerskej kapely TÝR.