• Dátum: 20.06.2020
  • Tip: Neprohra Stuttgart
  • Kurz: 1.31

Nürnberg bojujúci o záchranu po vynútenej prestávke zapol a dobre výsledky sa dostavili. Remízy s bochumom a bielefeldom boli dôležité, boli tam aj tesne prehry, ale najkľúčovejší zápas s Wehenom zvládli po dominancii 6:0.

Stuttgart mal slabší rozbeh no po dvoch prehrách začali šlapať aby im priamy postup medzi elitu neušiel. Majú jednobodový náskok na Hamburg a všetko vo svojich rukách resp. nohách. V poslednom zápase vyhrali so sandhausenom. Odohrali výborný prvý polčas, po ktorom viedli 4:0. V druhom polčase neprestali dominovať a zápas skončil 5:1.

V tomto zápase neočakávam výhru domácich a neprehru hostí si zahrám v peknom kurze. Je to dôležitý zápas pre oba celky a žiadne vypustenie od Stuttgartu nepríde.