• Dátum: 20.06.2020
  • Tip: Nitra
  • Kurz: 4.17

Na dnes som si vybral ako správny NITRANČAN toto stretnutie. Po divokom týždni v našom nitrianskom klube kde došlo k potýčke medzi ukrajinskou a slovenskou vetvou vo vedení si myslím ze nikomu nepridá na pohode, ale hráči si uvedomujú že nehrajú len pre klub ale aj za svoje meno. A tým pádom Nitra potrebuje body k záchrane ako soľ a dufam že všetci ( aj hráči a aj funkcionári) si uvedomujú jednu dôležitú vec a tou je záchrana ligovej príslušnosti pre Nitru aj na budúcu sezónu (teda ak splnia licenčné podmienky). Pevne verím že nitra zvíťazí a náš severomacedónsky klenot dá gól. Verim že Nitra sa vzchopí a v pohode zvíťazí. Môj tip 3:1. Po prvom polčase bude remízka alebo 1:0 pre Nitru a potom Nitra v druhom polčase rozhodne zápas. Nitra navždy v našich srdciach ?????